Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Brusy

Odpowiedzialny Wybór dla Twojego Domu

Decydując się na przydomową oczyszczalnię ścieków, dokonujesz wyboru, który odzwierciedla Twoją troskę o środowisko naturalne. To rozwiązanie, które pasuje do nowoczesnego, odpowiedzialnego stylu życia, umożliwiającego zminimalizowanie śladu ekologicznego swojego gospodarstwa. W Brusach, gdzie dbałość o naturę jest coraz bardziej widoczna, przydomowe oczyszczalnie stanowią krok naprzód w kierunku zrównoważonego rozwoju.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Brusy

Budując dom, już na etapie projektowania warto zadbać także o inne elementy takie jak odprowadzenie ścieków. Jeżeli nie mamy możliwości podłączenia się do miejskiej lub gminnej sieci kanalizacyjnej, to zostaje nam montaż szamba bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Co będzie lepsze i jakie są wady i zalety obu?

Przydomowe oczyszczalnie ścieków przez wielu nazywane ekologicznymi szambami dają użytkownikom wiele korzyści. Największą z nich jest oszczędność. Pomimo że przydomowa oczyszczalnia jest znacznie droższa od montażu szamba bezodpływowego, to późniejsze koszty obsługi są wielokrotnie niższe, co przekłada się na szybki zwrot tej inwestycji. Klienci firm zajmujących się montowaniem oczyszczalni mają do wyboru kilka wariantów. To jaka oczyszczalnia zostanie zamontowana, w dużej mierze zależy od specyfiki działki oraz gleby. Najpopularniejszą oczyszczalnią przydomową jest oczyszczalnia z rozprowadzeniem drenażowym. Pozostałości po neutralizacji i rozłożeniu ścieków zostają odprowadzone przez dreny, jednak musimy mieć odpowiednio dużą działkę. W przypadku niewielkich gruntów możliwe jest zastosowanie oczyszczalni biologicznej. Innym ciekawym rozwiązaniem jest oczyszczalnia z filtrem żwirowym lub piaskowym.

Nieczystości są neutralizowane na dwóch etapach. Pierwszy to etap beztlenowy, w którym specjalne bakteria rozkładają odpadki na niegroźne substancje, które w drugim etapie tzw. tlenowym są neutralizowane i oczyszczane. Pozostała po filtracji woda odprowadzana jest np. do drenażu lub w dowolne inne miejsce w zależności od projektu oraz usytuowania naszego terenu. Proces jest bezgłośny oraz bezwonny co jest dużą zaletą tego rozwiązania. Aby cały system pracował prawidłowo, powinniśmy jego projektowanie oraz montaż zlecić profesjonalnej firmie. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Brusy. Firma w swojej ofercie ma zbiorniki o różnych pojemnościach. Z powodzeniem wykonuje niewielkie instalacje, jak i duże systemy oczyszczania ścieków wykorzystywane w firmach. Zlecając zadanie firmie Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Brusy, otrzymujesz pełne wsparcie od projektu aż po usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Firma od wielu pat montuje oczyszczalnie na terenie Brus oraz całego kraju. Setki zadowolonych klientów są największą reklamą dla tego wykonawcy.

Jak widać fakt, że przydomowa oczyszczalnia ścieków jest znacznie tańsza w użytkowaniu, niż szambo bezodpływowe, jest kluczowym argumentem przemawiającym na korzyść oczyszczalni. Do innych także ważnych plusów warto zaliczyć niezawodność. Dobrze dobrana oczyszczalnia ścieków będzie przez wiele lat działała w pełni funkcjonalnie. Wystarczy zadbać o wymiany filtrów oraz opróżniać odstojnik z pozostałości po oczyszczaniu i filtracji. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są także łatwe w obsłudze. Można je zamontować praktycznie w każdym miejscu. Nowoczesna oczyszczalnia ścieków jest obecnie najlepszym wyborem dla osób, które cenią sobie oszczędność i ekologię.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Brusy
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Brusy
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Brusy
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Brusy
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Brusy

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne