Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Gołdap

Zdrowe Środowisko Zacznij od Domu

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to inwestycja w zdrowe środowisko, zarówno dla Twojej rodziny, jak i dla całej społeczności. W Gołdapi, dzięki takim rozwiązaniom, możesz przyczynić się do poprawy jakości wody i gleby w Twojej okolicy. To sposób, aby na co dzień żyć w zgodzie z naturą, dbając o to, co najcenniejsze – nasze wspólne dobro.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Gołdap

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnego szamba. Mogą być zastosowane wszędzie tam, gdzie nie dociera sieć kanalizacyjna. Jest to, więc rozwiązanie dla osób mieszkających poza miastem lub w nowym budownictwie na nowych osiedlach, które nie zostały jeszcze skanalizowane. Warto podkreślić, że przydomowe oczyszczalnie ścieków nie wymagają regularnego opróżniania, tak jak szamba. A co za tym idzie - nie mogą się przepełnić i nie trzeba pamiętać o zamawianiu wywozu nieczystości. Koszt ich rocznej obsługi waha się pomiędzy 100 a 400 złotych, podczas gdy jedna wizyta szambiarki kosztuje ponad 100 zł. Rozważając zakup takiego rozwiązania, warto zapoznać się z ofertą Traidenis-Pol, która specjalizuje się w budowie przydomowych oczyszczalni ścieków w Gołdapii. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w branży, przekłada się na ich profesjonalizm. Jest to też powód, dla którego podchodzą do klienta kompleksowo. Oferując nie tylko projekt i montaż, ale też kompletną usługę serwisowania, Traidenis-Pol wychodzi na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Ważne jest też, że oferują darmową wycenę! Dlatego, planując montaż przydomowej oczyszczalni ścieków Gołdap, warto umówić się z przedstawicielem Traidenis-Pol. Doradzi, pomoże, a do tego - nie weźmie za to ani złotówki! To świetne rozwiązanie, dla tych którzy nie są w 100% przekonani, co do tego, jakie rozwiązanie będzie dla nich najlepsze. Bez wątpienia przydomowe oczyszczalnie ścieków górują nad szambami. Koszt ich montażu jest wprawdzie wyższy, ale są dużo tańsze w eksploatacji. Ich zakup zwraca się najczęściej w ciągu trzech lat. Oczyszczalnie są urządzeniami niemal bezobsługowymi. Nie ma potrzeby ingerowania w zbierane w niej nieczystości. Nie wywozi się ich, nie ma też ryzyka rozlania ich. Nie trzeba pamiętać o systematycznym czyszczeniu jej i innych zabiegach konserwacyjnych, które mają miejsce w przypadku instalacji szamba bezodpływowego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są też ekologiczne. To rozwiązanie, które jest przyjazne środowisku. Zanieczyszczenia ze ścieków poddawane są naturalnym procesem biologicznym (w osadniku gnilnym). W ich efekcie powstają proste związki mineralne, które są bezpieczne dla środowiska. Mogą one być rozsączane do gruntu, bez obaw o zatrucie otoczenia oraz ujęć wody. Warto też zaznaczyć, że użytkownicy szamb mogą zostać zmuszeni do ich likwidacji i przyłączenia do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Z ekologicznymi oczyszczalniami, nie ma takiego ryzyka.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gołdap
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gołdap
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gołdap
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gołdap
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gołdap

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne