Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Gostyń

Zdrowe Środowisko Zacznij od Domu

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to inwestycja w zdrowe środowisko, zarówno dla Twojej rodziny, jak i dla całej społeczności. W Gostyniu, dzięki takim rozwiązaniom, możesz przyczynić się do poprawy jakości wody i gleby w Twojej okolicy. To sposób, aby na co dzień żyć w zgodzie z naturą, dbając o to, co najcenniejsze – nasze wspólne dobro.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Gostyń

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to coraz częściej wybierana forma odprowadzania i oczyszczania ścieków z domów, która jest w pełni przyjazna dla środowiska naturalnego. Okazuje się, że metodę tę mogą stosować nie tylko mieszkańcy wsi - coraz częściej przydomowe oczyszczalnie ścieków lokalizowane są w centrum Gostynia. Bywa, że podłączenie do miejskiej sieci kanalizacyjnej jest nieopłacalne dla mieszkańców, dlatego inwestują oni w ekologiczne rozwiązania, które uchronią ich przed problemem ze ściekami lub montażem tradycyjnego szamba. Dobór konkretnej oczyszczalni ścieków jest sprawą złożoną, powinien zależeć od wielkości i lokalizacji działki, preferencji użytkownika czy zasobności jego portfela. Obecnie stosuje się kilka typów oczyszczalni ekologicznych - są to oczyszczalnie drenażowe, biologiczne oraz roślinne. Najbardziej popularne są oczyszczalnie drenażowe, które wyróżniają się prostą budową i stosunkowo tanią eksploatacją.

Bardzo ciekawe rozwiązania w zakresie produkcji i montażu ekologicznych oczyszczalni ścieków, oferuje firma Traidenis-Pol. Działa na rynku już od ponad 20 lat, doskonale znając nowoczesne trendy w ekologii i ich zastosowania, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla gmin, osiedli czy szkół. Traidenis-Pol zajmuje się nie tylko montażem i serwisem, ale także produkcją całego swojego asortymentu, fachowym doradztwem i uruchamianiem swoich produktów. Firma oferuje klientowi działalność na terenie całego kraju, dzięki czemu nie ma problemu z doborem dogodnej realizacji i skorzystaniem z ich usług. Co ciekawe, Traidenis-Pol oferuje swoim klientom możliwość uzyskania wstępnej, w pełni bezpłatnej wyceny inwestycji. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na ich stronie internetowej lub skontaktować się z firmą telefonicznie.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków okazują się mniej problematyczne w użytkowaniu niż bezodpływowe szamba. Mimo stosunkowo wysokich kosztów inwestycji związanej z budową oczyszczalni, zwraca się ona po kilku latach użytkowania. Szambo należy regularnie wywozić, nawet 1-2 razy w miesiącu, co generuje naprawdę wysokie koszty. Problemem w szambach jest także zapewnienie odpowiedniej wentylacji i brzydkie zapachy, które niejednokrotnie można poczuć z rur wentylacyjnych. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do zatrucia gazami, które wytwarzają się w procesie fermentacji resztek organicznych. Zapach rozkładu przy nieodpowiedniej wentylacji szamba może również powracać do domów, znacznie obniżając komfort życia mieszkańców.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gostyń
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gostyń
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gostyń
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gostyń
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gostyń

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne