Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski

Zdrowe Środowisko Zacznij od Domu

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to inwestycja w zdrowe środowisko, zarówno dla Twojej rodziny, jak i dla całej społeczności. W Krzyżu Wielkopolskim, dzięki takim rozwiązaniom, możesz przyczynić się do poprawy jakości wody i gleby w Twojej okolicy. To sposób, aby na co dzień żyć w zgodzie z naturą, dbając o to, co najcenniejsze – nasze wspólne dobro.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski

Biologiczne oczyszczalnie ścieków zyskały w ostatnich latach na popularności. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą podłączyć się do kanalizacji. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski powinny charakteryzować się niewielkimi rozmiarami. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem są urządzenia biologiczne. Na budowę takich instalacji nie potrzebujemy pozwolenia na budowę, co jest sporym ułatwieniem. Dzięki temu możemy nie tylko przyspieszyć realizację prac, ale również zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Tego rodzaju urządzenia wyróżniają się wysoką wydajnością. Oczywiście są one dopasowywane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom efektywności. Użytkowanie oczyszczalni biologicznej jest wyjątkowo opłacalne. Ponosimy jedynie koszt energii elektrycznej, która niezbędna jest do zasilania dmuchawy znajdującej się w urządzeniu. Oprócz tego raz/ dwa razy w roku należy eliminować nagromadzony osad. Nie jest to jednak duży koszt.

Przed zakupem i montażem oczyszczalni biologicznej powinniśmy pamiętać, że nie każda instalacja działa tak samo. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol proponuje urządzenia wykonane z certyfikowanych materiałów. Takie przydomowe oczyszczalnie ścieków spełniają rygorystyczne normy i standardy, dzięki czemu posłużą niezawodnie długie lata. Warto również wspomnieć o tym, że producent zapewnia kilkadziesiąt lat gwarancji. Traidenis-Pol to firma, która już od wielu lat cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Plusem jest fakt, że działa on na terenie całej Polski. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo. Dzięki temu projekt przydomowej oczyszczalni biologicznej będzie doskonale dopasowany do potrzeb. Usługi świadczone są w sposób fachowy i rzetelny. W przypadku, jakichkolwiek problemów związanych z funkcjonowaniem oczyszczalni możemy zwrócić się o pomoc serwisantów. Traidenis-Pol nie posiada rozbudowanej oferty. Priorytetem tej marki jest to, aby oferować wyłącznie najlepsze rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Na pierwszym miejscu stawiana jest jakość i niezawodność.

Wiele osób z pewnością rozważa montaż szamba bezodpływowego. Jest ono dość tanie w montażu, jednak należy wziąć pod uwagę, że jego eksploatacja może wynosić nawet kilka tysięcy złotych. Oprócz tego nie jest to instalacja stabilna. W przypadku zwiększonej ilości osób w domostwie (np. podczas przyjazdu gości) urządzenie może nie poradzić sobie z nadmierną ilością ścieków. Częstym problemem jest również niska szczelność oraz nieprzyjemny zapach. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski to instalacje bezzapachowe. W nowoczesnych urządzeniach wyeliminowano procesy beztlenowe, które są przyczyną odoru wydobywającego się do otoczenia. Znacząco zwiększa to standard eksploatacji. Oprócz tego biologiczne oczyszczalnie ścieków pracują równomiernie i bezawaryjnie. Nie ma więc znaczenia ilość dostarczanych ścieków. Złoża hybrydowe funkcjonują nawet kilka tygodni bez dopływu nieczystości. Jest to szczególnie istotne, jeśli często wyjeżdżamy.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Krzyż Wielkopolski
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Krzyż Wielkopolski
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Krzyż Wielkopolski
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Krzyż Wielkopolski
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Krzyż Wielkopolski

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne