Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Łomża

Odpowiedzialny Wybór dla Twojego Domu

Decydując się na przydomową oczyszczalnię ścieków, dokonujesz wyboru, który odzwierciedla Twoją troskę o środowisko naturalne. To rozwiązanie, które pasuje do nowoczesnego, odpowiedzialnego stylu życia, umożliwiającego zminimalizowanie śladu ekologicznego swojego gospodarstwa. W Łomży, gdzie dbałość o naturę jest coraz bardziej widoczna, przydomowe oczyszczalnie stanowią krok naprzód w kierunku zrównoważonego rozwoju.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Łomża

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie, które można stosować wszędzie tam, gdzie stoi rozproszona zabudowa. Jeżeli nie ma podłączenia do kanalizacji - to jest to dobre miejsce na własną oczyszczalnię. Najczęściej są to tereny podmiejskie lub nowo powstałe osiedla domów jednorodzinnych. Ogólna zasada działania oczyszczalni, polega na wzbudzeniu wewnątrz instalacji naturalnych procesów biologicznych z udziałem bakterii. Ich produktem są proste związki mineralne, które są bezpieczne dla środowiska, bo naturalnie w nim występują. Bez obaw można odprowadzać je do rowów melioracyjnych lub rzek. Bez ryzyka, że narazi się je na skażenie nieczystościami. Nie stanowią zagrożenia dla zdrowia ludzi i zwierząt. Decydując się na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków Łomża, koniecznie należy zapoznać się z ofertą firmy Traidenis-Pol. Ma ona już 20 lat doświadczenia w branży! To specjaliści, którzy działają na terenie całego kraju. Zajmują się projektowaniem, montażem, a później również serwisowaniem przydomowych oczyszczalni ścieków oraz biologicznych oczyszczalni ścieków. Traidenis-Pol oferuje też zbiorniki z żywicy poliestrowej, separatory substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków oraz zbiorniki modułowe. Firma zatrudnia fachowców, którzy zajmują się doradztwem, konsultacjami a nawet bezpłatną wyceną. Ten ostatni argument to świetna opcja, dla wszystkich niezdecydowanych. Umawiając się na konsultację - można tylko zyskać. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie nowoczesne. To odpowiedź na potrzebę zmiany myślenia na bardziej ekologiczne. W końcu - nie dostaliśmy Ziemi, a jedynie pożyczyliśmy ją od naszych dzieci. Montaż instalacji do oczyszczania ścieków jest droższy niż budowa tradycyjnego szamba bezoodpływowego. Nie wymaga jednak systematycznych konserwacji oraz wywożenia nieczystości, a co za tym idzie nie generuje dodatkowych kosztów. Dzięki temu, inwestycja zwraca się w ciągu trzech lat. Należy szczególnie podkreślić bezpieczeństwo tego rozwiązania. Oczyszczalnie nie wpływają negatywnie na środowisko. W ręcz przeciwnie - mogą być traktowane jako wkład w jego ochronę. Doceniła to Unia Europejska. Z tego powodu oferuje dofinansowania na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków, które może wynosić do 80% kosztów kwalifikowanych. Na ich zakup świadczone są również dotacje oraz pożyczki preferencyjne, które mogą zostać umorzone, aż do 30% pożyczonego kapitału. Specjaliści z Traidenis-Pol, pomagają w wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji i staraniu się o wyżej wymienione wsparcie.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Łomża
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Łomża
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Łomża
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Łomża
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Łomża

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne