Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Nowy Targ

Zielona Rewolucja w Twoim Ogrodzie

Przydomowa oczyszczalnia ścieków w Nowym Targu to nie tylko sposób na ekologiczne zarządzanie odpadami. To również możliwość wzbogacenia Twojego ogrodu. Oczyszczona woda może służyć do nawadniania roślin, wspierając zieloną przestrzeń wokół domu. Dzięki temu rozwiązaniu, Twoje rośliny otrzymują dodatkowe nawilżenie, a Ty dbasz o planetę, redukując zużycie wody pitnej do celów gospodarczych. To przykład, jak nowoczesne technologie wspierają naturę.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Nowy Targ

Obecnie duży nacisk kładzie się na innowacyjne rozwiązania, zawłaszcza ekologicznie w niemal każdej branży. Dlatego też warte uwagi są przydomowe oczyszczalnie ścieków Nowy Targ, polecane dla różnego rodzaju obiektów bytowo-gospodarczych (np. domy, punkty gastronomiczne, ośrodki zdrowia, pensjonaty czy ośrodki kempingowe) na których budowę można pozyskać fundusze unijne lub pozyskać preferencyjne kredyty proekologiczne. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, przyjazne środowisku naturalnemu, są inwestycja długoletnią, ale szybko zwracającą się i wyróżniającą się niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Działanie przydomowej oczyszczalni ścieków może odbywać się na dwa sposoby: - bazujące na oczyszczaniu beztlenowym w osadniku wstępnym oraz oczyszczaniu tlenowym zależnego od typu oczyszczalni (np. w gruncie, złożu filtracyjnym, zbiornikach napowietrzanych); - bazujące tylko na oczyszczaniu tlenowym z komorą wewnętrzną (napowietrzania) oraz zewnętrzną (w roli osadnika wtórnego) wyposażoną w koryto z przelewem pilastym.

Na szczególną uwagę zasługują więc przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte o wyłączne oczyszczanie tlenowe (pozbawione wydobywaniu się nieprzyjemnych zapachów). Takie rozwiązania oferuje firma Traidenis-Pol - wiodącą marka w branży wodno-kanalizacyjnej, świadcząc usługi na terenie całego kraju. Dlatego też budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Nowy Targ będzie jak najbardziej możliwa. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie Traidenis zaoferować najtańsze w eksploatacji oczyszczalnie biologiczne, które łączą w sobie zalety najbardziej skutecznych technologii oczyszczania ścieków. Innowacyjna przydomowa oczyszczalnia ścieków NV tej firmy jest urządzeniem hybrydowym, wykorzystującym następujące technologie oczyszczania:
- osadu czynnego - sprawdzonej i od lat wykorzystywanej metody oczyszczania cechującej się wysoką redukcją zanieczyszczeń;
- zanurzonego złoża biologicznego - zapewniającego wysoką i stabilną pracę nawet w trudnych warunkach (np. nierówny dopływ ścieków).
Firma oferuje kompleksowe usługi od projektu, produkcję, po montaż i serwis z bezpłatną wyceną na terenie całego kraju. Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nowy Targ wykonana przez firmę Traidenis sprawdzi się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w małych i w większych przedsiębiorstwach. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, potrzebne do uzyskania choćby unijnej dotacji.

Przewaga tego typu rozwiązań nad szambem bezodpływowym jest związana z niskimi kosztami eksploatacyjnymi oraz zastosowanymi ekologicznymi systemami oczyszczania. Szamba bezodpływowe są tańsze w budowie, ale wymagają stałego ich opróżniania (w skali roku są to nie małe koszty) oraz stałego przepływu ścieków. Z kolei przydomowa oczyszczalnie ścieków NV będzie wiązała się z niższymi koszty eksploatacji o wysokiej redukcji zanieczyszczeń (do 98% BZT5). Ponadto można ją zastosować w każdych warunkach gruntowo-wodnych, także w miejscach przejezdnych oraz nie wymaga stosowania dodatkowych biopreparatów.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nowy Targ
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nowy Targ
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nowy Targ
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nowy Targ
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nowy Targ

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne