Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Nysa

Technologia na Straży Twojego Komfortu

Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków to nie tylko ekologiczne, ale i komfortowe rozwiązanie. Systemy te są zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowników, oferując łatwą obsługę i minimalną potrzebę interwencji. Mieszkańcy Nysy, którzy zdecydowali się na takie rozwiązania, podkreślają ich niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Dzięki temu możesz cieszyć się domem wolnym od nieprzyjemnych zapachów i innych niedogodności związanych z odprowadzaniem ścieków.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Nysa

Brak możliwości podłączenia domostwa do sieci kanalizacyjnej stwarza wiele problemów. Nie zawsze istnieje szansa na uzbrojenie działki. W takich sytuacjach należy skorzystać z alternatywnej formy utylizacji zanieczyszczeń. Do wyboru są tradycyjne szamba, które tańsze w budowie, ale znacznie droższe w eksploatacji lub nowoczesne i ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Te drugie wiążą się z koniecznością wyższej inwestycji. Koszt budowy hybrydowej oczyszczalni wynosi ok. tysiąca złotych. Urządzenie takie zapewnia jednak wysoką sprawność i niskie koszty eksploatacji. Nie zachodzi tu potrzeba wywożenia ścieków, co pozwala na oszczędność rzędu ok. trzech tysięcy rocznie w stosunku do posiadania szamba. Dodatkowym atutem jest fakt, że przydomowe oczyszczalnie ścieków Nysa są rozwiązaniem ekologicznym i pozwalają na powtórne wykorzystanie oczyszczonej wody, np. w celach podlewania ogrodu. Właśnie z tego powodu, istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do inwestycji. Zajmuje się tym Gminny Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Postawienie na takie rozwiązanie stwarza zatem możliwość oszczędności w związku z codziennym użytkowaniem systemu i znacznego zmniejszania kosztów inwestycji.

Firma Traidenis-Pol istnieje na rynku od 2007 roku. Niespełna dwanaście lat doświadczenia i ciężkiej pracy, zaowocowały wypracowaniem w pełni nowatorskiej technologii, która polega na połączeniu pracy osadu czynnego ze złożem biologicznym i systemem napowietrzania ścieków. Dzięki temu, klienci firmy nie muszą stawać przed wyborem rodzaju oczyszczalni, na który powinni postawić. Rozwiązanie Traidenis-Pol oferuje kompromis, który scala dwie optymalne formy oczyszczania ścieku. Profesjonalizm i jakość technologii przekłada się realizacje projektów na szeroką skalę. Firma oferuje swoje usługi na terenie całego kraju, a także wykonuje projekty zagranicą. Przydomowe oczyszczalnie ścieków postawione przez Traidenis-Pol można zaobserwować m.in. w Kuwejcie, Estonii, Norwegii czy Finlandii.

Inwestycja w przydomowe oczyszczalnie ścieków Nysa jest dużo bardziej opłacalnym posunięciem niż budowa tradycyjnego szamba. Przede wszystkim, ekologiczny charakter takiej inwestycji umożliwia uzyskanie dotacji unijnej. Po drugie, kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za budowę oczyszczalni wróci się w przeciągu półtora-trzech lat. Jest to zależne od stopnia uzyskanej dotacji. Roczne koszty eksploatacji takiej oczyszczalnie to zaledwie ok. dwieście złotych, podczas gdy koszty związane z opróżnianiem szamba szacuje się na ponad trzy tysiące złotych w skali rocznej. Warto wziąć też pod uwagę fakt, że odzyskiwana ze ścieku woda, może być powtórnie wykorzystana, np. do podlewania ogrodu. To również stanowi źródło potężnych oszczędności w skali roku, szczególnie, kiedy dysponujemy potężnym ogrodem, a lato jest wyjątkowo upalne, co w ostatnich latach stało się w polskich warunkach normą. Przydomowe oczyszczalnie ścieków górują zatem znacznie nad tradycyjnym szambem w kwestii finansowej. Możliwość dofinansowania i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że inwestycja jest wyjątkowo opłacalna.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nysa
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nysa
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nysa
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nysa
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nysa

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne