Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Olsztyn

Zaawansowana Technologia na Wyciągnięcie Ręki

Inwestując w przydomowe oczyszczalnie ścieków w Olsztynie, korzystasz z najnowszych osiągnięć technologicznych. Te zaawansowane systemy są zaprojektowane, aby zapewnić efektywne oczyszczanie ścieków przy minimalnym wpływie na środowisko. To połączenie innowacji i ekologii, które gwarantuje, że Twoje domowe ścieki są przetwarzane w sposób bezpieczny i zrównoważony.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Olsztyn

Ekologiczne rozwiązania dotyczące gospodarowania ściekami są polecane właścicielom domów jednorodzinnych, pensjonatów, szkół czy przedszkoli, jak również małym przedsiębiorcom w Olsztynie, podobnie jak i w całym kraju. Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Olsztyn jest inwestycją, na którą można pozyskać fundusze unijne oraz inwestycją która szybko się zwraca i jest przyjazna środowisku naturalnemu. Zasada działania oczyszczalni jest zwykle działa w oparciu o co najmniej dwustopniowe ich oczyszczanie. Pierwszy etap obejmuje beztlenowe oczyszczanie (poprzez zachodzące procesy biochemiczne, sedymentacji i floatacji) w osadniku wstępnym - gnilnym, umieszczonym pod powierzchnią gruntu. W drugim etapie klarowne już ścieki zostają poddawane tlenowemu oczyszczaniu - rozkładane i neutralizowane, przez co stają się bezpieczne dla środowiska naturalnego. Są jednak dostępne przydomowe oczyszczalnie ścieków opierające się jedynie na procesach tlenowych, przez co są bezzapachowe.

Firmą oferująca budowę bezzapachowej przydomowej oczyszczalni ścieków i wykorzystującej jedynie procesy tlenowe, jest polsko-litewska spółka Traidenis-Pol. Firma jest znana i ceniona nie tylko w Polsce i Litwie, ale także poza ich granicami. Traidenis prowadzi działalność na terenie całego kraju. W związku z czym przydomowe oczyszczalnie ścieków Olsztyn czy na terenie województwa wielkopolskiego są jak najbardziej w ofercie firmy. Wieloletnie doświadczenie firmy Traidenis pozwoliło wybrać jedynie najbardziej skuteczne (według większości naukowców) technologie w oczyszczaniu ścieków i połączyć ich zalety w innowacyjnej, przydomowej oczyszczalni NV. Oczyszczalnia ta jest urządzeniem hybrydowym pracującym w połączeniu technologii:
- osadu czynnego - od lat wykorzystywaną w oczyszczaniu ścieków, gwarantująca bardzo wysoką redukcje zanieczyszczeń;
- zanurzonego złoża biologicznego - gwarantująca wysoką i stabilną pracę w trudnych warunkach (np. nierówny dopływ ścieków czy też ich brak podczas urlopu).
Firma Traidenis oferuje przydomowe oczyszczalnie ścieków NV w 3 modyfikacjach, więc bez problemu można dostosować ją do swoich potrzeb. Firma oferuje profesjonalne konsultacje, projekt, produkcję, montaż i serwis z darmową wyceną na terenie całego kraju.

Warto więc rozważyć budowę przydomowej oczyszczalni ścieków Olsztyn, która będzie ekologiczna i w przypadku rozwiązań firmy Traidenis bezzapachowa i najtańsza w eksploatacji. Innym ekologicznym rozwiązaniem są także szamba bezodpływowe, które sprawdzają się jedynie w domach, gdzie powstaje mało ścieków i wymagają stałego zasilania ściekami. Z koli za budową przydomowej oczyszczalni ścieków NV przemawiają:
- możliwość zastosowania jej w każdych warunkach gruntowo-wodnych;
- wymaga niewielkiej powierzchni do instalacji zbiornika bez potrzeby montażu zbiornika wstępnego;
- możliwość montażu pod terenem przejezdnym;
- oczyszczone ścieki są bezwonne i bezbarwne;
- nie wymaga stosowania dodatkowych biopreparatów;
- wysoka redukcja zanieczyszczeń ((do 98% BZT5).

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Olsztyn
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Olsztyn
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Olsztyn
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Olsztyn
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Olsztyn

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne