Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Poznań

Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - Twoja Przepustka do Lepszej Przyszłości

Wybierając przydomową oczyszczalnię ścieków, otwierasz drzwi do lepszej przyszłości. W Poznaniu, to rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie harmonii między nowoczesnym życiem a troską o środowisko. To inwestycja, która przynosi korzyści zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe, umożliwiając Ci życie w zgodzie z naturą i zapewniając czystość na pokolenia.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Poznań

Pozbycie się lub składowanie śmieci i odpadków od zawsze było problemem, z którym ciężko się uporać nie szkodząc naturze i naszemu otoczeniu. Szczególnie jeżeli mieszkamy na terenach wiejskich bez sieci kanalizacyjnej, pozbycie się płynnych odpadów może przysparzać spore problemy. Jest jednak ciekawe rozwiązanie, które zastępuje popularne niegdyś szamba. Są to przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Zaawansowane technologicznie, a zarazem proste w montażu oczyszczalnie ścieków są świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują niezawodnego rozwiązania, dzięki któremu mogą pozbyć się ciekłych nieczystości. Do najpopularniejszych systemów należy zaliczyć oczyszczalnie drenażowe oraz oczyszczalnie wykorzystujące filtry piaskowe lub żwirowe.

Oczyszczanie ścieków przebiega w dwóch etapach. W pierwszym dokonywane jest oczyszczanie oraz neutralizacji w środowisku beztlenowym. Bakterie wykorzystywane do tego zadania rozkładają nieczystości na nieszkodliwe związki oraz substancje, które w dalszym etapie mogą zostać łatwo przefiltrowane oraz odprowadzone do drenażu. Drugie etap przebiega już w środowisku z dostępem do tlenu. Tutaj neutralizowane są wszystkie szkodliwe związki, które mogą powodować skażenie gleby. W zależności od modelu przydomowej oczyszczalni ścieków woda pozostała po oczyszczaniu odprowadzana jest do drenażu lub np. rowów melioracyjnych bez obaw o skażenie środowiska.

Jedną z firm, która oferuje nie tylko montaż, ale i produkcję oczyszczalni jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Poznań. Firma w swojej ofercie ma kompleksowe usługi związane z projektowaniem, produkcją oraz instalacją oczyszczalni ścieków. Oferowane urządzenia objęte są długą gwarancją nawet do 20 lat. Firma Traidenis-Pol Przydomowe oczyszczalnie ścieków Poznań działa na terenie całego kraju. Wśród swoich klientów ma osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Szeroki wybór produktów oraz rozwiązań z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków w Poznaniu sprawia, że firma jest jedną z przodujących marek oferujących tego typu rozwiązania.

Decydując się na zakup oraz montaż przydomowej oczyszczalni ścieków warto zdawać sobie sprawę z zalet, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie. Do największych warto zaliczyć oszczędność. Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest kilkukrotnie tańsza w obsłudze niż tradycyjne szambo. Jest też znacznie bardziej przyjazna otoczeniu i naturze niż inne rozwiązania.

Dużą zaletą przydomowej oczyszczalni ścieków jest też jej niezawodność i możliwość zamontowania w praktycznie dowolnym miejscu. System działa bezawaryjnie w każdym sezonie i nie wymaga stałych konserwacji lub ingerencji z naszej strony. Uniwersalny system oczyszczania ścieków doskonale nadaje się do domów prywatnych, jak i firm, którym zależy na ekologii oraz oszczędnościach. Wydatek, jaki ponosimy na montaż oczyszczalni, zwraca się już po kilku latach. Warto więc poważnie rozważyć wprowadzenie tego rozwiązania we własnym gospodarstwie domowym. Pozwoli nam to na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Poznań
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Poznań
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Poznań
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Poznań
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Poznań

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne