Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Rawa Mazowiecka

Ekologia i Oszczędność Pod Jednym Dachem

Mieszkańcy Rawy Mazowieckiej coraz częściej decydują się na przydomowe oczyszczalnie ścieków. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów kanalizacyjnych, szczególnie w obszarach, gdzie dostęp do centralnej kanalizacji jest utrudniony. Dzięki nowoczesnym technologiom, oczyszczalnie te są wydajne, proste w obsłudze i przyjazne dla środowiska. Inwestycja w takie rozwiązanie to krok w stronę zrównoważonego rozwoju, pozwalający na ponowne wykorzystanie oczyszczonych wód w gospodarstwie domowym.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Rawa Mazowiecka

Obecnie duży nacisk kładzie się na innowacyjne rozwiązania, zawłaszcza ekologicznie w niemal każdej branży. Dlatego też warte uwagi są przydomowe oczyszczalnie ścieków Rawa Mazowiecka, polecane dla różnego rodzaju obiektów bytowo-gospodarczych (np. domy, punkty gastronomiczne, ośrodki zdrowia, pensjonaty czy ośrodki kempingowe) na których budowę można pozyskać fundusze unijne lub pozyskać preferencyjne kredyty proekologiczne. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, przyjazne środowisku naturalnemu, są inwestycja długoletnią, ale szybko zwracającą się i wyróżniającą się niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Działanie przydomowej oczyszczalni ścieków może odbywać się na dwa sposoby:
- bazujące na oczyszczaniu beztlenowym w osadniku wstępnym oraz oczyszczaniu tlenowym zależnego od typu oczyszczalni (np. w gruncie, złożu filtracyjnym, zbiornikach napowietrzanych);
- bazujące tylko na oczyszczaniu tlenowym z komorą wewnętrzną (napowietrzania) oraz zewnętrzną (w roli osadnika wtórnego) wyposażoną w koryto z przelewem pilastym.

Na szczególną uwagę zasługują więc przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte o wyłączne oczyszczanie tlenowe (pozbawione wydobywaniu się nieprzyjemnych zapachów). Takie rozwiązania oferuje firma Traidenis-Pol - wiodącą marka w branży wodno-kanalizacyjnej, świadcząc usługi na terenie całego kraju. Dlatego też budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Rawa Mazowiecka będzie jak najbardziej możliwa. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie Traidenis zaoferować najtańsze w eksploatacji oczyszczalnie biologiczne, które łączą w sobie zalety najbardziej skutecznych technologii oczyszczania ścieków. Innowacyjna przydomowa oczyszczalnia ścieków NV tej firmy jest urządzeniem hybrydowym, wykorzystującym następujące technologie oczyszczania:
- osadu czynnego - sprawdzonej i od lat wykorzystywanej metody oczyszczania cechującej się wysoką redukcją zanieczyszczeń;
- zanurzonego złoża biologicznego - zapewniającego wysoką i stabilną pracę nawet w trudnych warunkach (np. nierówny dopływ ścieków).
Firma oferuje kompleksowe usługi od projektu, produkcję, po montaż i serwis z bezpłatną wyceną na terenie całego kraju. Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawa Mazowiecka wykonana przez firmę Traidenis sprawdzi się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w małych i w większych przedsiębiorstwach. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, potrzebne do uzyskania choćby unijnej dotacji.

Przewaga tego typu rozwiązań nad szambem bezodpływowym jest związana z niskimi kosztami eksploatacyjnymi oraz zastosowanymi ekologicznymi systemami oczyszczania. Szamba bezodpływowe są tańsze w budowie, ale wymagają stałego ich opróżniania (w skali roku są to nie małe koszty) oraz stałego przepływu ścieków. Z kolei przydomowa oczyszczalnie ścieków NV będzie wiązała się z niższymi koszty eksploatacji o wysokiej redukcji zanieczyszczeń (do 98% BZT5). Ponadto można ją zastosować w każdych warunkach gruntowo-wodnych, także w miejscach przejezdnych oraz nie wymaga stosowania dodatkowych biopreparatów.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawa Mazowiecka
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawa Mazowiecka
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawa Mazowiecka
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawa Mazowiecka
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawa Mazowiecka

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne