Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Rawicz

Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków - Twoja Przepustka do Lepszej Przyszłości

Wybierając przydomową oczyszczalnię ścieków, otwierasz drzwi do lepszej przyszłości. W Rawiczu, to rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie harmonii między nowoczesnym życiem a troską o środowisko. To inwestycja, która przynosi korzyści zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe, umożliwiając Ci życie w zgodzie z naturą i zapewniając czystość na pokolenia.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Rawicz

Posiadanie sprawnego systemu kanalizacyjnego jest niezbędne dla każdego właściciela domu lub firmy. Jeśli twoja posiadłość jest blisko sieci wodociągowej, nie powinno być problemu. Jeśli jednak znajdujesz się dalej od głównego połączenia, możesz potrzebować oczyszczalni ścieków lub szamba. Druga pozycja jest względnie zrozumiała, jednak jak działają przydomowe oczyszczalnie ścieków?

Wykorzystując mechanizmy wewnętrzne, oczyszczalnia ścieków działa poprzez rozkładanie odpadów stałych w celu wytworzenia czystszego, bardziej przyjaznego dla środowiska ścieku. Ale od początku. Ścieki są dostarczane do głównego zbiornika, gdzie następuje rozproszenie ciał stałych i cieczy. Otrzymany roztwór przechodzi do drugiej komory, w której przy udziale pożytecznych bakterii oraz doprowadzaniu powietrza następuje kondensacja materii organicznej. Po opuszczeniu końcowej komory na odpady, pozostały odpad jest w 95% czysty i gotowy do rozprowadzenia w lokalnych rowach lub systemach suchych, pod warunkiem uzyskania zgody odpowiedniej agencji ochrony środowiska.

Uznanym wykonawcą m.in. przydomowych oczyszczalni ścieków jest polsko-litewska spółka Traidenis-Pol, będąca częścią konsorcjum Traidenis, która powstała w 2007 roku. Od tamtego czasu firma zyskała sporą rzeszę zadowolonych klientów, czego dowodem jest nagroda "Jakość roku 2011", która była efektem zaangażowania wielu doświadczonych specjalistów z dziedziny technologii, projektowania oraz wykonania. Oprócz Litwy i Polski, firma Traidenis swoje interesy lokuje w Łotwie, Estonii, Rosji, Norwegii, Finlandii, Białorusi, Ukrainie, Mołdawii, Bułgarii, oraz Macedonii. Profesjonalizm firmy od niedawna doceniają również, ceniący rozwiązania najwyższej jakości, szejkowie z Kuwejtu.

Ludzie nie związani z tematem, bardzo często mylą przydomowe oczyszczalnie ścieków Rawicz z szambem, a to przecież wcale nie jest ten sam produkt. Główna różnica to końcowy odpad, który w przypadku szamba w pokaźnej ilości musi być czasowo opróżniany. Przydomowa oczyszczalnia ścieków produkuje czysty, wolny od zanieczyszczeń wyciek, który może być odprowadzany bezpośrednio do rowu strumieniowego lub innego cieku wodnego. Często wymagają zasilania elektrycznego, a ich budowa jest znacznie droższa od montażu tradycyjnego szamba, jednak zwraca się szacunkowo po ok. 2-5 latach funkcjonowania. Również z punktu widzenia ekologii, budowa przydomowych oczyszczalni ścieków Rawicz zdaje się być wzorowym rozwiązaniem. Z uwagi na wzrastający trend nastawiony na ochronę środowiska, budżety miast i gmin bardzo często przewidują różnej rangi dofinansowania (także z budżetu Unii Europejskiej), które redukują koszta, stawiając cały ten system w jeszcze bardziej korzystnym położeniu.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawicz
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawicz
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawicz
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawicz
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawicz

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne