Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Zamość

Ekologia i Oszczędność Pod Jednym Dachem

Mieszkańcy Zamościa coraz częściej decydują się na przydomowe oczyszczalnie ścieków. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów kanalizacyjnych, szczególnie w obszarach, gdzie dostęp do centralnej kanalizacji jest utrudniony. Dzięki nowoczesnym technologiom, oczyszczalnie te są wydajne, proste w obsłudze i przyjazne dla środowiska. Inwestycja w takie rozwiązanie to krok w stronę zrównoważonego rozwoju, pozwalający na ponowne wykorzystanie oczyszczonych wód w gospodarstwie domowym.
Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków!

Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni produkt.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty i skontaktuj się z nami już dziś.

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju i Europy

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Zamość

Zbiornik bezodpływowy to po prostu nic innego jak zbiornik potocznie nazywany szambem. Do niedawna były one najbardziej popularnymi rozwiązaniami w miejscach, gdzie nie było kanalizacji. Obecnie są one coraz częściej wypierane przez przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość i okolice przodują w tej kategorii. Wynika to głównie z tego, że właśnie na tym terenie można znaleźć jednego z dostawców najnowocześniejszych rozwiązań w tej kategorii.

Czym są w ogóle przydomowe oczyszczalnie ścieków? Przydomowa oczyszczalnia ścieków to zespół urządzeń, który służy do neutralizowania zanieczyszczeń znajdujących się w ściekach pochodzących z gospodarstwa domowego. Zneutralizowane ścieki trafiają do gruntu. Jednak, by mogły one zostać odprowadzone w taki sposób, musi zostać spełnionych kilka warunków:
- ilość ścieków nie może przekraczać 5 m³/dobę,
- BZT5, czyli biochemiczne zapotrzebowanie tlenu, ścieków musi być zredukowane o co najmniej 20%, natomiast zawartość zawiesin ogólnych o 50%,
- miejsce wprowadzania ścieków musi być oddzielone od poziomu wodonośnego warstwą gruntu miąższości co najmniej 1,5 metra.
Oczywiście nie wszystkie działki są odpowiednio dostosowane do tego, aby mogły się tam znajdować przydomowe oczyszczalnie. W celu instalacji takich oczyszczalni niezbędna jest większa ilość powierzchni niż przy budowie zbiornika bezodpływowego.

W związku z tym niejeden gospodarz może się zatem wahać, czy wybór przydomowej oczyszczalni będzie dobrym wyborem. Z pomocą przychodzi wówczas firma Traidenis-Pol. Dostarcza ona przydomowe oczyszczalnie ścieków już od około 20 lat. Oprócz montażu oferuje ona przede wszystkim doradztwo. Jak wiadomo, rada może być cenniejsza niż najdroższy sprzęt. Specjaliści z Traidenis-Pol służą radę oraz gwarantują projekt odpowiedni do danej działki i gospodarstwa domowego. Ponadto, jeżeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość i okolice wraz z firmą Traidenis-Pol są źródłem nowoczesnych rozwiązań. Mianowicie chodzi o połączone technologie osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego. Zapewniają one wysoki poziom neutralizacji zanieczyszczeń oraz działanie niezależne od ilości zanieczyszczeń. Jak widać, są to rozwiązania idealne dla gospodarstw domowych.

Dlaczego zatem przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem lepszym niż tradycyjne szambo? Po pierwsze dlatego, że jest o wiele bezpieczniejsza, zarówno dla środowiska, jak i dla użytkownika. Po drugie pozwala oszczędzić na wywozie nieczystości, gdyż ich ilości są znacznie mniejsze. Po trzecie wywóz nieczystości jest znacznie rzadszy. Ułatwia to w znacznym stopniu organizację wywozów i zaoszczędza czas użytkownika. Po czwarte gospodarstwa domowe używające przydomowych oczyszczalni ścieków ograniczają ryzyko przepełnienia zbiornika do minimum. Zbiornik na osad nie przepełnia się tak szybko, jak zbiornik bezodpływowy. Jeżeli dalej pojawiają się wątpliwości dotyczące przydomowych oczyszczalni ścieków Zamość będzie kierunkiem, w którym można się udać po profesjonalne rady firmy Traidenis-Pol.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Zamość
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Zamość
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Zamość
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Zamość
Przydomowa oczyszczalnia ścieków Zamość

100%%

Zadowolenia Klientów

20

Lat gwarancji

48

Partnerów na terenie kraju

Ponad 45.000

Sprzedanych urządzeń

Opinie naszych Klientów

Zobacz realizacje

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Biologiczne oczyszczalnie ścieków
Oczyszczalnie przydomowe
Oczyszczalnie biologiczne